ARDAHAN
ÇILDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Sonu İlçe Sınıf/Alan Zümre Toplantısı Yapıldı
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu İlçe Sınıf/Alan Zümre Toplantısı Çıldır Çok Programlı Anadolu Lisesinde yapıldı. Konferans salonunda yapılan genel açıklamalardan sonra her zümre için hazırlanan sınıflarda toplantıya devam edildi. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fatih Yazıcı ve Şube Müdürümüz Tamer Avşar´ın yanı sıra okul idarecileri ve öğretmenlerimiz katıldı.