ARDAHAN
ÇILDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI![23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI](/meb_iys_dosyalar/2021_04/26112814_IMG_3909.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Çıldır Hükumet konağı önündeki Atatürk büstüne Çıldır İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih YAZICI tarafından çelenk sunuldu. Ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile çelenk sunma töreni noktalandı.