ARDAHAN
ÇILDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Günü Törenlerle Kutlandı
24 Kasım Öğretmenler Günü Törenlerle Kutlandı![24 Kasım Öğretmenler Günü Törenlerle Kutlandı](/meb_iys_dosyalar/2020_11/24145746_IMG_3829.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü bir dizi etkinlikle kutlandı. Sabah 10:30´da İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih YAZICI beraberindeki öğretmenlerle Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK heykeline çelen koydu.
Saat 11:00´da Çıldır Halk Eğitimi Merkezinde adaylığı kalkan öğretmenlerin yemin töreni gerçekleştirildi . Okullarımızda öğretmenlerimiz ise kabir ziyaretlerini gerçekleştirdi.