ARDAHAN
ÇILDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çıldır Kaymakamımız Sayın Muhammed Enes İPEK'in Katılımları ile Karne, Kitap ve Hediye Dağıtımı Yapıldı
![Çıldır Kaymakamımız Sayın Muhammed Enes İPEK'in Katılımları ile Karne, Kitap ve Hediye Dağıtımı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_01/21141053_WhatsApp_Image_2023-01-20_at_16.13.55_1.jpg)
Çıldır Kaymakamımız Sayın Muhammed Enes İpek'in katılımları ile Şehit Sezgin Yolcu Ortaokulu'nda karne dağıtımı yapılmış olup öğrencilerimize karneleri ile birlikte kitap ve çeşitli hediyeler dağıtılmıştır. Sayın Kaymakamımız öğrencilerimize başarılar dileyip tatilde dinlenmelerini ve bol bol kitap okumalarını tavsiye etmiştir.
8 ve 12. sınıf öğrencilerimiz için hafta içi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda ders çalışabilecekleri ortam imkanı sağlanmış olup, öğrencilerimiz davet edilmiştir.