EBA(Eğitim Bilişim Ağı) Toplantısı
![EBA(Eğitim Bilişim Ağı) Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_21093412_img_20160118_144609.jpg)
İl genelinde eğitimde teknoloji kullanım oranını artırma amacıyla; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde, okul müdürlerine, bilişim teknolojileri öğretmenlerine ve okul aile birliği başkanlarına yönelik bir toplantı yapılarak Eğitim Bilişim Ağı(EBA) tanıtımı yapılmıştır. Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih YAZICI`nın konuşmalarıyla başlamıştır. Daha sonra İl Mebbis Yöneticisi H. Halil ALICI ve FATİH Projesi İl Koordinatörü Emrah GÖLGE tarafından EBA tanıtımı yapılmıştır. EBA´nın öğretmen ve öğrenci için kullanım çeşitliliği sergilenerek konuyla ilgili farkındalık oluşturulmaya çalışılmıştır.