ARDAHAN
ÇILDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halk Eğitim Müdürlüğümüzce Açılan Anasınıfı ve Aşçılık Kurslarına Ziyaret
![Halk Eğitim Müdürlüğümüzce Açılan Anasınıfı ve Aşçılık Kurslarına Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2023_03/09164230_WhatsApp_Image_2023-03-09_at_12.49.49.jpg)
Çıldır Aktaş Gümrük Müdürümüz Yaşar Doğan, Gümrük Müdür Yardımcımız İrfan Şahin, Gümrük Kaçakçılık İstihbarat Bölge Amirimiz Celal Öztürk ve Halk Eğitim Müdürümüz Uğur İlhan ile birlikte Çıldır Aktaş Gümrük Müdürlüğü'nde açmış olduğumuz anasınıfı ve aşçılık kurslarına ziyaret gerçektirilerek incelemelerde bulunuldu.