ARDAHAN
ÇILDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Öğrencilerle LGS Hakkında İstişare Etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Öğrencilerle LGS Hakkında İstişare Etti](/meb_iys_dosyalar/2022_09/30153525_WhatsApp_Image_2022-09-30_at_14.49.56.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürbüz YILDIZ Şehit Öğretmen Sezgin Yolcu Yatılı Bölge Okulu'na yaptığı ziyarette öğrencilere LGS hakkında bilgi verdi. LGS'ye hazırlık sürecinde öğrencileri bilgilendirme/bilinçlendirme hakkında idareci, öğretmenler ve rehber öğretmenle görüştü. LGS denemelerinin sayılarının ve niteliklerinin artırılması hakkında görüş bildirdi.