ARDAHAN
ÇILDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KIZILAY HAFTASI
![KIZILAY HAFTASI](/meb_iys_dosyalar/2022_11/05205636_k_04190506_25.jpg)
KIZILAY İÇİN ÇILDIR ANAOKULU GIDA YARDIM KOLİLERİ HAZIRLADI. KOLİLER İLGİLİ YERLERE TESLİM EDİLDİ. MİNİK GÖNÜLLÜLERİMİZ KIZILAY HAFTASI KAPSAMINDA HEM BİLİNÇLENDİLER HEM DE UYGULAMAYA YÖNELİK ETKİNLİKLERİNİ YAPTILAR. BU AMAÇLA ÇILDIR ANAOKULU MÜDÜRÜ PINAR ÇANAK BAŞTA OLMAK ÜZERE, ÇILDIR ANAOKULU'NUN ÖĞRETMENLERİNE, MİNİK GÖNÜLLÜLERİMİZE, VELİLERİMİZE, KIZILAY ÇILDIR TEŞKİLATINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.