ARDAHAN
ÇILDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kurum ve Okullar İçin Stratejik Plan Hazırlama Semineri
![Kurum ve Okullar İçin Stratejik Plan Hazırlama Semineri](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_05174334_img_0573.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fikret ÇERKEZOĞLU ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hacıhalil ALICI tarafından Çıldır Çok Programlı Anadolu Lisesi`sinde kurum ve okullar için stratejik plan hazırlama semineri verildi. Seminere kurumlarımızdaki görevli personeller ve okullarımızdaki stratejik plan hazırmaladan sorumlu öğretmenlerimiz katıldı.