ARDAHAN
ÇILDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mart Ayı Müdürler ve Taşımalı Eğitim Toplantısı
![Mart Ayı Müdürler ve Taşımalı Eğitim Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_25183929_20150324_131718.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih YAZICI, Şube Müdürleri Mete COŞKUN ve Mehmet AKTEMUR tarafından mart ayı müdürler toplantısı yapıldı. Toplantı Şehit Öğretmen Sezgin Yolcu Yatılı Bölge Ortaokulu`nda gerçekleştirildi. Toplantı da okulların durumları, sorunları; yapılan YGS ve yapılacak olan TEOG sınavı hakkında konuşuldu. Müdürler toplantısından sonra taşımalı eğitim yapan okulların müdürleriyle taşımalı eğitim toplantısı yapıldı.