ARDAHAN
ÇILDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarımızın yapmış olduğu DÖGEP Aralık ayı faaliyetleri
![Okullarımızın yapmış olduğu DÖGEP Aralık ayı faaliyetleri](/www/images/mansetresim.png)
DÖGEP Aralık Ayı Etkinlik Çalışmasında, ilçemiz okullarından Çıldır Çok Programlı Anadolu Lisesi, Şehit Öğretmen Sezgin Yolcu YBO, Şehit Taner Karadeniz Ortaokulu ve Kurtkale Ortaokulu´nda gerçekleştirilen çalışmalarda, DKAB derslerinde etkin dinleme, beden dili, etkili ve güzel konuşma, sunum tekniklerini etkin kullanabilme amacıyla Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle birlikte etkin çalışmalar yapıldı. /www/2019-aralik-dogep/galeri/52