ARDAHAN
ÇILDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarımızın yapmış olduğu YÖGEP Kasım ayı faaliyetleri
![Okullarımızın yapmış olduğu YÖGEP Kasım ayı faaliyetleri](/www/images/mansetresim.png)
DÖGEP Kasım Ayı Etkinlik Çalışmasında, ilçemiz okullarından Çıldır Çok Programlı Anadolu Lisesi, Şehit Öğretmen Sezgin Yolcu YBO, Şehit Taner Karadeniz Ortaokulu ve Kurtkale Ortaokulu´da gerçekleştirilen çalışmalarda, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü elektronik uygulamalarından olan EBA uygulamaları, dinogretimi.meb.gov.tr sitesinden okullarımızın yöneticileri editörlüğünde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimize bilgilendirme çalışmaları yapıldı. /www/2019-kasim-dogep/galeri/51