ARDAHAN
ÇILDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Taşımalı Eğitim Yapılan Okullardaki Şoförlerin Eğitimi
![Taşımalı Eğitim Yapılan Okullardaki Şoförlerin Eğitimi](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_02172828_img20150402wa0006.jpg)
Çıldır Çok Programlı Anadolu Lisesi toplantı salonunda taşımalı eğitim yapılan okulların şoförlerine yönelik eğitim toplantısı yapıldı. Eğitim toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Yazıcı ve Şube Müdürü Mehmet Aktemur katıldı. Toplantıda şoförler taşıma hakkında bilgilendirildi. Ayrıca Rehber Öğretmen Ersoy Sarıkaya tarafından araçlarda öğrencilere nasıl davranmaları gerektiği ile ilgili şöferlere sunum yapıldı.