ARDAHAN
ÇILDIR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Z-KÜTÜPHANE AÇILIŞI YAPILDI.
Z-KÜTÜPHANE AÇILIŞI YAPILDI.![Z-KÜTÜPHANE AÇILIŞI YAPILDI.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/12213731_IMG-20171212-WA0011.jpg)
Bugün Çıldır Şehit Öğretmen Sezgin Yolcu Yatılı Bölge Ortaokulunda z-kütüphane açılışı yapıldı. 99 metrekare alanda 90.270 TL´ye mal olan kütüphane Ardahan Valisi Sayın Mehmet Emin BİLMEZ´in katılımıyla açılışı gerçekleştirildi. İlçemize ve öğrencilerimize hayırlı olsun. Açılış fotoğrafları için ilgili linki tıklayınız. /www/z-kutuphane-acilisi-ybo/galeri/48